Blog opisuje tematykę włosów i wszystkiego co związane z włosami. Pielęgnacja włosów, łysienie, różne dolegliwości oraz sposoby ich zwalczania.
Blog > Komentarze do wpisu

Odmładzające fryzury dla 40-latek

"...Na szczęście istnieje kilka trików, za pomocą których można sobie odjąć kilka lat. Okazuje się, że zmiana fryzury może być skuteczniejsza niż nie jeden zabiegi odmładzający. Jeśli masz ok. 40 lat i długie włosy, to powinnaś zrobić wszystko, aby były on proste. Burza loczków dobra jest dla młodych kobiet. Pamiętaj, że kręcone włosy dodają lat! Można ich sobie nieco ująć dzięki odpowiednio dobranej grzywce, która w dodatku zasłania pierwsze zmarszczki pojawiające się na czole..."

Większość z nas chciałaby wyglądać ciągle młodo i pięknie. Niestety, każdy wiek ma swoje prawa – z czasem pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się mniej jędrna. Na szczęście istnieje kilka trików, za pomocą których można sobie odjąć kilka lat. Okazuje się, że zmiana fryzury może być skuteczniejsza niż nie jeden zabiegi odmładzający. Jeśli masz ok. 40 lat i długie włosy, to powinnaś zrobić wszystko, aby były on proste. Burza loczków dobra jest dla młodych kobiet. Pamiętaj, że kręcone włosy dodają lat! Można ich sobie nieco ująć dzięki odpowiednio dobranej grzywce, która w dodatku zasłania pierwsze zmarszczki pojawiające się na czole. W kwestii właściwej grzywki dobrze jednak jest skonsultować się z fryzjerem, gdyż w przeciwnym wypadku możemy osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Innym trikiem są rozjaśnione włosy, które działają na wygląd i sylwetkę człowieka niczym eliksir młodości. Warto więc zdecydować się np. na ciepły blond przetykany jaśniejszymi pasemkami. Rozświetlą one dojrzałą cerę, dzięki czemu zyska ona na świeżości i delikatności.

czwartek, 29 października 2009, handsomemen

Polecane wpisy

Z czym to się czyta?

Blog opisuje tematykę włosów i wszystkiego co z włosami jest związane. Pielęgnacja i stylizacja włosów, łysienie i jego odmiany, różne dolegliwości oraz sposoby ich zwalczania.

pieknewlosy.blox.pl

W przypadku gdy potrzeba zdobyć trochę inspiracji na napisanie kolejnego artykułu warto skorzystać z pomocy takich stron jak: Blip, Twitter, Flaker. Na nich ludzie umieszczają różne ciekawostki nawet o włosach więc łatwo napisać jakiś tekst i uzupełnić swojego bloga. Artykuły do przedruku na temat łysienia to także bardzo dobre źródło na zdobycie zupełnie darmowej treści na swoje strony.